ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΟΔΟΥ

Καλημερα σας θα ηθελα να σας ενημερωσω πως στη συμβολη των οδων Πρωτοψάλτου Πρίγγου και Κιτσου Μακρη θα θελαμε πινακιδα με τα ονοματα των οδων διοτι δε το βρισκουν ουτε ακομη και οι μεταφορικεσ καθωσ επισης και ακριβως διπλα απο το γωνιακο σπιτι επι της πριγγου ξεκιναει ενα στενο το οποιο παλι δεν εχει ονομα και δε μπορουν να βρουν τα σπιτια μας που ειναι μεσα σε αυτο. η αριθμηση ειναι 7Α.

Ένα Σχόλιο στο "ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΟΔΟΥ"

Προς κ. Παναγιώτα Μητσοπούλου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Τοποθέτηση πινακίδας με αρίθμηση οδού>> κι αριθμό 3978 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325241/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην υπηρεσία βιώσιμης αστικής κινητικότητας του Δήμου Βόλου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.