Εστία Μόλυνσης

Εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο εδώ και πολύ καιρό στην Ανθίμου Γαζή με Γαμβέτα,(επί της Γαμβέτα), μάρκα Nissan, χρώμα κόκκινο, αποτελεί εστία μόλυνσης.

Ένα Σχόλιο στο "Εστία Μόλυνσης"

Προς κ Χρήστο Τσικρικά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Εστία μόλυνσης>> κι αριθμό 3983 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/07/2020. Την ίδια ημέρα με τα Δ.Υ 325270/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Δ/νσης Καθαριότητας του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου