Άρρωστα δέντρα

Παρακαλώ πολύ στη οδό Εθνικών Αγώνων 3 με Αμασείας μπροστά από το στρατόπεδο, υπάρχουν δυο δέντρα (με κόκκινα φύλλα) που έχουν κάποια ασθένεια και δημιουργούν πρόβλημα στην είσοδο και στα μπαλκόνια της πολυκατοικίας. Παρακαλούμε πολύ ή να γίνει ράντισμα ή να κλαδευτούν. (Στην έσχατη περίπτωση να αντικατασταθούν).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ένα Σχόλιο στο "Άρρωστα δέντρα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό αιτήματος 3988 στις 15/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325320/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης