Άσφαλτοστρωση

Καλημέρα σας. Στην οδό Άγιο Νεκταρίου, στη Ν.Ιωνια, υπάρχουν εδώ και παρα πολύ καιρό, 2 μεγάλες λακούβες που έχει τοποθετηθεί χαλίκι (που έχει «κάτσει» με τον καιρό) και πρέπει να καλυφθεί με άσφαλτο. Παρακαλώ να επιληφθείτε του θέματος. Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Άσφαλτοστρωση"

Προς κ. Ευαγγελία Σιάντζη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Ασφαλτόστρωση>> κι αριθμό 3996 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 20/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325355/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα οδοποιίας της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου