ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

Στη Νέα Δημητριάδα, Αφροδίτης με Διοκλή έχει γίνει επιδρομή από κατσαρίδες, πολύ μεγάλες και καστανές. Κυκλοφορούν παντού στην περιοχή και θα μπουν στα σπίτια μας. Τις βλέπουμε να βγαίνουν και από τον υπόνομο. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για το πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε, όχι μόνο στο δικό μας δρόμο αλλά και στη γύρω περιοχή.
Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ"

Προς κ. Σοφία Πρασσά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    < <Κατσαρίδες>> αριθμό 4015 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325424/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.