Κοπή βάτων σε στροφή δρόμο.

Κοντά στο 31ο σχολείο στην Αγ. Παρασκευή, ανατολικά του σχολείου στην πρώτη στροφή τα βάτα έχουν κλείσει τον δρόμο και την στροφή με αποτέλεσμα να υπάρχει πρόβλημα χώρου διέλευσης και ατυχήματος. Παρακαλώ να κοπούν τα βάτα για να μην εμποδίζουν τον δρόμο και να υπάρχει ορατότητα στην στροφή.

Ένα Σχόλιο στο "Κοπή βάτων σε στροφή δρόμο."

Προς κ. Ιωάννη Διονυσίου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Κοπή βάτων σε στροφή δρόμου” κι αριθμό 4018 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325432/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.