κλάδεμα δέντρων

Παρακαλώ να κλαδευτούν τα δέντρα που βρίσκονται στην Αγ.Παρασκευή και αρχίζουν από Δωδεκανήσου 16 και προς τα μέσα του δρόμου Κύθνου (παρόχθια δυτικά της τάφρου) μέχρι την πρώτη στροφή.

Ένα Σχόλιο στο "κλάδεμα δέντρων"

Προς κ. Ιωάννη Διονυσίου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κλάδεμα δένδρων>> κι αριθμό 4019, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325437/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Διεύθυνση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου