ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΜΠΑΣ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ

Καλησπέρα σας θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι έχει καεί λάμπα κολώνας της ΔΕΗ στον επαρχιακό δρόμο για τον Άγιο Λαυρέντιο 100 μέτρα πιο πάνω απο τις αποθήκες ζωοτροφών του Αδάμου και 100 μέτρα πρίν το ελαιοτριβείο του Καντίκου.

Παρακαλώ όπως προχωρήσετε στην αλλαγή της.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τσιριγωτάκης Ανδρέας

Ένα Σχόλιο στο "ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΜΠΑΣ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ"

Προς κ. Ανδρέα Τσιριγωτάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αλλαγή λάμπας σε κολώνα της ΔΕΗ>> κι αριθμό 4022, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 29/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 325471/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου