Επικίνδυνο δεντρο

Καλημέρα,
Στην οδό 54ου Συντάγματος ΕΛΑΣ ανάμεσα από τις οδούς αναλήψεως και δημάρχου Γεωργιαδου υπάρχει ένα δέντρο που γέρνει επικίνδυνα πάνω από το πεζοδρόμιο. Για την ασφάλεια μας είναι σημαντικό να κοπεί καθώς υπάρχει ενδεχόμενο να πέσει.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνο δεντρο"

Προς κ. Βασιλική Νεύρου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Επικίνδυνο δένδρο >> κι αριθμό 3346 ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 02/10/2019 . Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 271817/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας. Παρακαλούμε,όπως επικοινωνήσετε στο 2421097673 για να δώσετε την ακριβή διεύθυνση.