Κλαδεμα Δεντρων

Θα σας παρακαλουσα πολύ να ερθετε να κλαδεψετε τα δεντρα εξω από την οικια μου λογω αλλεργγικης ρινητιδας που εμφανιζω στο φυλλομα και στο ανθος της νερατζιας.

Ένα Σχόλιο στο "Κλαδεμα Δεντρων"

Προς κ. Γιώργο Μαγαλιό
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με τίτλο αιτήματος < <Κλάδεμα δένδρων>> κι αριθμό 3782 στις 12/05/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 324322/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.