Πάρκο Λ. Βύρωνος

Στο πάρκο στην συμβολή των οδών Περραιβού και Λόρδου Βύρωνος θα παρακαλούσαμε για την τοποθέτηση των μονόζυγων της εταιρείας gympark ( όπως βλέπετε στην παρακάτω φωτογραφία ) στον χώρο μπροστά από τη νέα παιδική χαρά καθώς επίσης στον χώρο που θα μπουν τα μονόζυγα πρέπει να φτιαχτεί και το δάπεδο. Θα παρακαλούσα το αίτημά μου να διαβιβαστεί όχι μόνο στις υπηρεσίες αλλά και στον αντιδήμαρχο τεχνικών υπηρεσιών και να επεξεργαστεί καλύτερα.

Ένα Σχόλιο στο "Πάρκο Λ. Βύρωνος"

Προς κ.Μιχάλη Βλάχο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Πάρκο Λ.Βύρωνος>> κι αριθμό 3968 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ325190/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στη της Διεύθυνση Τεχνικών υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας σχετικά με τις προτάσεις σας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου