Περιοδική Καθαριότητα Παραλιών Ν. Αγχιάλου

Καλή σας ημέρα. Σας αποστέλλω συνημμένα, τωρινές φωτογραφίες από τμήμα παραλιών Ν. Αγχιάλου στις οποίες η ποσότητα απορρημάτων εντος και εκτός θαλασσας υποδηλώνει ότι από τα μάτια ενός πολίτη, επισκέπτη ή τουρίστα, τα αντανακλαστικα των αρμοδίων ώστε να προλάβουν την εμφάνιση αυτής της απογοητευτικής εικόνας, είναι αργα. Δε θα προβώ σε χαρακτηρισμούς διότι μπορεί οντως να υπάρχουν ενέργειες σας σε εξέλιξη. Αφού ομως η παρούσα υποβολή παραπόνων πρωτοκολλείται, κάθε επόμενη θα έχει και το ιστορικό των προηγουμένων.

Ένα Σχόλιο στο "Περιοδική Καθαριότητα Παραλιών Ν. Αγχιάλου"

Προς κ. Δημήτριο Αραμπατζή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Περιοδική καθαριότητα παραλιών Ν. Αγχιάλου>> κι αριθμό 3998 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 20/07/2020. Την ίδια ημέρα με το
    Δ.Υ 325348/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.