ΑΡΙΘΜΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

Καλημέρα σας.
Επί της οδού Ναυπλίου στους Αγίους Αναργύρους, ανεγείρεται νέα κατοικία.
Η κατοικία αυτή είναι στη συμβολή των οδών Ναυπλίου και Τσιλεπίτσαρη.
Παρακαλούμε πολύ να μας ενημερώσετε σε ποιά υπηρεσία του Δήμου μας θα απευθυνθούμε, προκειμένου να καταχωρηθεί αριθμός.

Θερμά ευχαριστούμε

Νίκος Τσούκας
τηλ. 6977 683151

Ένα Σχόλιο στο "ΑΡΙΘΜΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ"

Προς κ. Νικόλαο Τσούκα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αριθμός νέας κατοικίας>> κι αριθμό 4003 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 20/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 325350/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στη Υπηρεσία Βιώσιμης αστικής κινητικότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου