ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ

Μένω στη Νέα Ιωνία, Περικλέους 4. Όλη η περιοχή είναι κατσαριδοπληκτη στην κυριολεξία. Εάν θεωρήσουμε ότι στην καθαριότητα της περιοχής περιλαμβάνεται και η καταπολέμηση των κατσαρίδων που εισβάλουν στα σπίτια μας και συνοικουν μαζί μας, με ότι αυτό συνεπάγεται, παρακαλώ πολύ ο Δήμος και η αρμόδια υπηρεσία να μεριμνήσουν για τη λύτρωσή μας. Αναμένω απάντηση σας. Ευχαριστώ πολύ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ"

Προς κ. Μαρία Στυλιαρογιάννη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Κατσαρίδες” κι αριθμό 4006 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 22/07/2020. Την ίδια ημέρα με το
    Δ.Υ 325379/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.