ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Στη Νέα Δημητριάδα, στην οδό Λύδας και Πελίου υπάρχει κατεστραμμένο οδόστρωμα. Παρακαλώ να επικοινωνήσει κάποιος άμεσα.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ"

Προς κ. Κάλλη Κουμπλάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κατεστραμμένο οδόστρωμα >> κι αριθμό 4010 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 23/07/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.325398/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα οδοποιίας της Διεύθυνσης τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Κωνσταντία Φώτου.