10Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Για συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής

ΠΡΟΣ

Τα Μέλη της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 10η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2018.

2. Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2018.

3. Έκθεση αποτελεσμάτων εκτέλεσης προϋπολογισμού για το δ' τρίμηνο του έτους 2017 για τον έλεγχο υλοποίησης του.

4. Λήψη απόφασης σχετικά με την «Διάθεση πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2018 και σύσταση πάγιας προκαταβολής για τους Προέδρους των Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Βόλου για το έτος 2018».

5. Διάθεση πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2018 και ορισμός υπολόγων υπαλλήλων διαχειριστών Πάγιας Προκαταβολής του Δήμου Βόλου για το έτος 2018.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 26 Φεβρουάριος, 2018