12Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΟΛΟΣ   6/10/2022

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 12η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής η οποία θα διεξαχθεί ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ - σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 78 του Ν.4954/2022 «Λήψη αποφάσεων συλλογικών οργάνων Ο.Τ.Α. α’ βαθμού και διοικητικών συμβουλίων εποπτευόμενων νομικών τους προσώπων κατά το διάστημα ισχύος των μέτρων αποφυγής της διάδοσης του κορωνοϊού COVID-19 -την Δευτέρα, 10 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 13:30 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

Δ/ΝΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

1.   Λήψη απόφασης χορήγησης άδειας παράτασης ωραρίου χρήσης Μουσικών Οργάνων στο κατάστημα Υ.Ε. του ΜΕΤΑΞΟΓΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, με χρήση "ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΠΛΗΡΟΥΣ & ΜΕΡΙΚΗΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ «ΜΕΤΑΞΟΓΕΝΗΣ»", στην Δράκεια Δήμου Βόλου.

2.   Λήψη απόφασης χορήγησης άδειας παράτασης ωραρίου χρήσης Μουσικών Οργάνων στο κατάστημα Υ.Ε. του ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, με χρήση "ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΠΛΗΡΟΥΣ & ΜΕΡΙΚΗΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ «POZ (ΠΟΟΥΖ)», στην παραλία Πλατανιδίων Δήμου Βόλου.

3.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (FIFTY FOUR  54 E.E.)

4.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΜΠΑΛΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ).

5.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΣΟΥΪΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ).

6.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (GJENARI RAJMONDA).

7.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (VLADIMIR DURAJ MON IKE).

8.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ).

9.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΕ).

10.  Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΧΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ.)

11.  Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ).

Δ/ΝΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

12.  Λήψη απόφασης για την κοπή δύο δέντρων που βρίσκονται στην οδό Περραιβού αρ.98 με Μαγνήτων, στον Βόλο, κατόπιν αίτησης κ. Πρόδρομου Μακροσάββα.

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ