14Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΟΛΟΣ 14/7/2016

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 14η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής τη Δευτέρα, 18 Ιουλίου 2016 και ώρα 13:30 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Δ/ΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ

1. Λήψη απόφασης για την απαλλοτρίωση τμήματος οικοπέδου κληρονόμων Νικ. Ξαϊδάρα στην Άλλη Μεριά.

2. Λήψη απόφασης για τη μετατόπιση περιπτέρων με Δ/νση: α) Κ. Καρτάλη με Ερμού και β) Δημητριάδος με Τοπάλη, όπισθεν Τράπεζας ΕUROBANK.

3. Λήψη απόφαση για τη χορήγηση προέγκρισης για την ίδρυση καταστήματος με χρήση "επιχείρηση παροχής υπηρεσιών πλήρους γεύματος σε καθήμενους και διερχόμενους" στη Μακρινίτσα της Δ.Ε. Πορταριάς του Δήμου Βόλου.

4. Λήψη απόφαση για τη χορήγηση προέγκρισης για την ίδρυση καταστήματος με χρήση "παροχής υπηρεσιών αναψυχής και πρόχειρου γεύματος σε διερχόμενους (αναψυκτήριο-καφετέρια σνακ-μπαρ, τυρόπιτες κ.λ.π.)", στη Μακρινίτσα του Δήμου Βόλου.

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ