15Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΟΛΟΣ  3/12/2021

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 15η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής η οποία θα διεξαχθεί ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ, σύμφωνα με την με αριθμό 643η εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών (ΑΔΑ: ΨΕ3846ΜΤΛ6-0Ρ5), με θέμα «Σύγκληση και λειτουργία των συλλογικών οργάνων των δήμων κατά το διάστημα εφαρμογής των μέτρων για την αντιμετώπιση της πανδημίας»- την Τετάρτη, 8 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 13:30 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

Δ/ΝΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

1.   Λήψη απόφασης χορήγησης άδειας παράτασης ωραρίου χρήσης Μουσικών Οργάνων στο κατάστημα Υ.Ε. της εταιρείας ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΦΟΙ Ο.Ε., με χρήση "Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης Μερικής & Πλήρους Επεξεργασίας & Λιανικό Εμπόριο", στην Πορταριά Δήμου Βόλου.

2.   Λήψη απόφασης χορήγησης άδειας παράτασης ωραρίου χρήσης Μουσικών Οργάνων στο κατάστημα Υ.Ε. του κ. ΚΑΠΑΝΙΔΗ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ του Δημ., με χρήση "Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης Μερικής  Επεξεργασίας", στην Πορταριά Δήμου Βόλου.

3.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ).

4.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (Δ.ΠΛΗΚΑΣ- Λ.ΓΙΟΥΛΑΣ-Α. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΙΚΕ ΙΚΕ).

5.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΣΙΤΙΣΗ ΙΚΕ).

6.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (LITTLE DAISY ENTERTAINMENT ANDMORE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ).

7.   Λήψη απόφασης για την διακοπή χρήσης μουσικής σε ΚΥΕ (ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ).

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ