18Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΟΛΟΣ  21/8/2014

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 18η ΕΚΤΑΚΤΗ Δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής την Παρασκευή, 22 Αυγούστου 2014 και ώρα 12:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης (το κατεπείγον της  συνεδρίασηςέγκειται στο γεγονός ότι πρέπει να ληφθούν άμεσα οι αποφάσεις της Επιτροπής προκειμένου να  παραχωρηθούν οι χώροι για την πραγματοποίηση των  εκδηλώσεων στις 22/8/2014 και  23/8/2014 καθώς η  Τακτική συνεδρίαση έχει προσδιοριστεί την Τρίτη, στις 26/8/2014).

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

Δ/ΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ

1.  Λήψη απόφασης για την  παραχώρηση δημοτικού κοινόχρηστου χώρου στην παραλία του Οικισμού  "Κριθαριά" πλησίον του γηπέδου, στον Εξωραϊστικό - Εκπολιτιστικό Αθλητικό & Αλιευτικό Σύλλόγο Κριθαριάς «ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ» για να διοργανώσει χοροεσπερίδα ενόψει της τοπικής εορτής του «Νέου Απόστολου».

2. Λήψη απόφασης για την  παραχώρηση της πλατείας Σέσκλου στον Πολιτιστικό Σύλλογο Σέσκλου  για να διοργανώσει χοροεσπερίδα με φιλοξενούμενους χορευτικούς συλλόγους του Δήμου αλλά και όμορων Δήμων.

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ