20Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΒΟΛΟΣ 2/8/2013

ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ

Για συνεδρίαση Δημοτικού Συμβουλίου

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 20η ΕΚΤΑΚΤΗ Δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου την Δευτέρα, 5 Αυγούστου 2013 και ώρα 14:30 στο Δημαρχείο Βόλου, με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. Λήψη απόφασης για την προμήθεια με διαπραγμάτευση, μετά από άγονο διεθνή διαγωνισμό, των καυσίμων κίνησης και θέρμανσης, για τις ανάγκες των υπηρεσιών του
Δήμου, ΔΟΕΠΑΠ-ΔΗΠΕΘΕ, ΚΕΚΠΑ-ΔΙΕΚ, ΔΕΥΑΜΒ και Σχολικών Επιτροπών.
2. Ανάκληση της υπ' αριθ.582/2013 απόφασης του Δημοτικού Συμβουλίου και έγκριση δαπάνης διενέργειας σίτισης (catering) του Μουσικού Σχολείου, του ξενώνα κακοποιημένων γυναικών, της Σ.Υ.Δ. και της Δ/νσης Κοιν. Προστασίας & ΚΑΠΗ του Δήμου Βόλου έτους 2013 και την εκκίνηση του ενιαίου δημόσιου διαγωνισμού.
3. Ανάκληση της υπ' αριθμ. 583/2013 απόφασης του Δημοτικού Συμβουλίου και έγκριση διενέργειας προμήθειας τροφίμων του ΔΟΕΠΑΠ-ΔΗΠΕΘΕ, της ΚΕΚΠΑ-ΔΙΕΚ του Δήμου
Βόλου, του ξενώνα κακοποιημένων γυναικών, της Σ.Υ.Δ. και γάλακτος εργαζομένων Δήμου Βόλου & του ΔΟΕΠΑΠ-ΔΗΠΕΘΕ για το έτος 2013, καθώς και την εκκίνηση του ενιαίου δημόσιου διαγωνισμού.
4. Λήψη απόφασης για την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου, οικονομικού έτους 2013.

Ο Πρόεδρος του
Δημοτικού Συμβουλίου