20Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 5/4/2019

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 20η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Πέμπτη, 11 Απριλίου 2019 και ώρα 14:00 στο Δημαρχείο Βόλου, με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Έκθεση αποτελεσμάτων εκτέλεσης προϋπολογισμού για το Δ' τρίμηνο του έτους 2018 για τον έλεγχο υλοποίησης του.
2. Λήψη απόφασης για "Παροχή υπηρεσιών ανεξάρτητου συμβούλου υποστήριξης του Δήμου στις υπηρεσίες ενεργειακής αναβάθμισης-αυτοματοποίησης συστημάτων ηλεκτροφωτισμού κοινοχρήστων χώρων-με εξοικονόμηση ενέργειας στο Δήμο Βόλου προϋπολογισμού 300.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

3. Έγκριση μελέτης με τίτλο “Εκτέλεση εργασιών αντικατάστασης λαμπτήρων σε ιστούς φωτισμού από αδειούχο ηλεκτρολόγο εναερίτη με πέδιλα ”.
4. Έγκριση μελέτης με τίτλο “ Εργασίες συντήρησης ανελκυστήρων ”.
5. Έγκριση μελέτης με τίτλο “ Προμήθεια ηλεκτρολογικών υλικών.”
6. Έγκριση μελέτης με τίτλο “ Προμήθεια ηλεκτρολογικού υλικού.”

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πέμπτη, 11 Απρίλιος, 2019