21Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 29/3/2018

ΠΡΟΣ

Τα Μέλη της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 21η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Δευτέρα, 2 Απριλίου 2018 και ώρα 13:30 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Α/Α
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

1. Λήψη απόφασης για την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2018.

2. Έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2018.

3. Υποβολή 2ου Πρακτικού - έλεγχος δικαιολογητικών κατακύρωσης- του διαγωνισμού για τη "Ναυαγοσωστική κάλυψη των πολυσύχναστων παραλιών του Δήμου Βόλου" σύμφωνα με την υπ΄ αριθμ. 16770/23-02-2018 διακήρυξη του Δήμου Βόλου.

4. Λήψη απόφασης για την έγκριση της μελέτης με τίτλο "Εργασίες συντήρησης δικτύων φωτεινής σηματοδότησης"

5. Λήψη απόφασης κατάρτισης όρων και σύνταξης διακήρυξης του έργου "ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΟΔΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018"

6. Λήψη απόφασης κατάρτισης των όρων και σύνταξης της διακήρυξης του έργου "ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΛΝΤΕΡΙΜΙΩΝ ΚΑΙ ΠΛΑΚΌΣΤΡΩΤΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΠΛΗΝ ΒΟΛΟΥ ΚΑΙ Ν. ΙΩΝΙΑΣ".

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 2 Απρίλιος, 2018