22Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 30/3/2018

ΠΡΟΣ

Tα Μέλη της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 22η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τρίτη, 3 Απριλίου 2018 και ώρα 10:00 στο Δημαρχείο Βόλου, με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης ανατροπής ανάληψης υποχρέωσης.

2. Έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2018.

3. Έγκριση των καταστάσεων των οικονομικά αδύνατων και πολύτεκνων που θα λάβουν τα είδη διαβίωσης.

4. Έγκριση πρακτικού (άνοιγμα δικαιολογητικών συμμετοχής-τεχνικής προσφοράς-οικονομικών προσφορών) και ανάδειξη προσωρινού αναδόχου για "Εργασίες καθαρισμού δημοτικών οικοπέδων για πυροπροστασία στις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Βόλου" συνολικού προϋπολογισμού 23.560,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

5. Έγκριση πρακτικού (άνοιγμα δικαιολογητικών συμμετοχής-τεχνικής προσφοράς-οικονομικών προσφορών) και ανάδειξη προσωρινού αναδόχου για "Εργασίες καθαρισμού κοινοχρήστων χώρων στις Περιφερειακές Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Βόλου" συνολικού προϋπολογισμού 37.572,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

6. Υποβολή πρακτικού ηλεκτρονικής αποσφράγισης και αξιολόγησης προσφορών του διαγωνισμού του έργου «ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ ΔΡΟΜΩΝ Δ.Ε. ΠΛΗΝ ΒΟΛΟΥ – Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΕΤΟΥΣ 2018».

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τρίτη, 3 Απρίλιος, 2018