23Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 19/5/2016

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 23η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής τη Δευτέρα, 23 Μαΐου 2016 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης σχετικά με την «Έγκριση έκθεσης αποτελεσμάτων εκτέλεσης του προϋπολογισμού για το Α' τρίμηνο του έτους 2016 για τον έλεγχο υλοποίησής του».
 2. Λήψη απόφασης για την "Εγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2016".
 3. Λήψη απόφασης σχετικά με την ¨΄Εγκριση των δαπανών που πληρώθηκαν από την πάγια προκαταβολή της υπαλλήλου Γουλιώτου Σταυρούλας και λήψη απόφασης διάθεσης πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2016¨
 4. Κατάρτιση όρων διεξαγωγής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του δημοτικού ακινήτου στη θέση ¨Μετόχι¨ στη Δ.Ε. Πορταριάς
 5. Κατάρτιση όρων διεξαγωγής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του δημοτικού καταστήματος στην Κάτω Πλατεία Αγίου Βλασίου Δ.Ε Αρτέμιδας
 6. Κατάρτιση όρων διεξαγωγής δημοπρασίας για την εκμίσθωση ακινήτου στη Ν. Αγχίαλο