27Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 13/5/2019

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 27η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Παρασκευή, 17 Μαΐου 2019 και ώρα 10:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για "Παροχή υπηρεσιών ανεξάρτητου συμβούλου υποστήριξης του Δήμου στις υπηρεσίες ενεργειακής αναβάθμισης-αυτοματοποίησης συστημάτων ηλεκτροφωτισμού κοινοχρήστων χώρων-με εξοικονόμηση ενέργειας στο Δήμο Βόλου προϋπολογισμού 300.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.
2. Λήψη απόφασης σχετικά με την «Έγκριση του αποτελέσματος της δημοπρασίας για την παραχώρηση με αντάλλαγμα του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού για τοποθέτηση ομπρελοκαθισμάτων στην περιοχή Ν.Παγασές Βόλου».
3. Λήψη απόφασης σχετικά με την «Έγκριση του αποτελέσματος της δημοπρασίας για την εκμίσθωση του δημοτικού καταστήματος που βρίσκεται στο Άλσος Ανδρέας Βαλαχής στη Νέα Ιωνία».
4. Υποβολή πρακτικού Γ΄ φάσης (αποσφράγιση δικαιολογητικών κατακύρωσης) του ανοικτού διεθνή ηλεκτρονικού διαγωνισμού για τη «Βαφή και επισκευή απορριμματοφόρων Οχημάτων» συνολικού ενδεικτικού προϋπολογισμού εξακόσιες σαράντα τρεις χιλιάδες εξακόσια εννέα ευρώ και ογδόντα επτά λεπτά συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%, διάρκειας ενός (1) έτους από την υπογραφή της σύμβασης.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρασκευή, 17 Μάιος, 2019