31Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ    7/6/2019

Αρ. Πρωτ. :     47210

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 31η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τρίτη, 11 Ιουνίου 2019 και ώρα 13:30 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Α/Α    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

1. Λήψη απόφασης σχετικά με την έγκριση μελέτης και κατάρτιση όρων διακήρυξης για την διενέργεια διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την "Παροχή υπηρεσιών ανεξάρτητου συμβούλου υποστήριξης του Δήμου στις υπηρεσίες ενεργειακής αναβάθμισης-αυτοματοποίησης συστημάτων ηλεκτροφωτισμού κοινοχρήστων χώρων-με εξοικονόμηση ενέργειας στο Δήμο Βόλου προϋπολογισμού 300.000,00€ μη συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

Δ/ΝΣΗ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
2. Ανάκληση της με αρ. 194/2019 Απόφασης Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Βόλου και λήψη νέας απόφασης για έγκριση όρων και τευχών διακήρυξης ανάθεσης εκπόνησης της μελέτης με τίτλο:"Σχέδιο Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας (ΣΒΑΚ) Δήμου Βόλου".

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τρίτη, 11 Ιούνιος, 2019