3Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΟΛΟΣ 15/2/2017

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 3η ΕΚΤΑΚΤΗ Δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής την Πέμπτη, 16 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης (το κατεπείγον της συνεδρίασης έγκειται στο γεγονός ότι πρέπει να ληφθούν άμεσα οι αποφάσεις για τη χορήγηση των προεγκρίσεων προκειμένου οι επιχειρηματίες να προβούν στην έναρξη λειτουργίας των καταστημάτων τους):

Δ/ΝΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ

1. Χορήγηση βεβαίωσης χρήσεων για προέγκριση ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος με χρήση "καφετέρια", στο Κατηχώρι της Δ.Ε. Πορταριάς Δήμου Βόλου.
2. Χορήγηση βεβαίωσης χρήσεων για προέγκριση ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος με χρήση "ιχθυοπωλείο", στον οικισμό Άνω Λεχωνίων της Δ.Ε. Αρτέμιδας Δήμου
3. Χορήγηση βεβαίωσης χρήσεων για προέγκριση ίδρυσης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος με χρήση "αναψυκτήριο", στον οικισμό Άνω Λεχωνίων της Δ.Ε. Αρτέμιδας Δήμου

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ