42Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 2/8/2019

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 42η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τετάρτη, 7 Αυγούστου 2019 και ώρα 13:30 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2019.

2. Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών και κατάρτιση όρων διακήρυξης για την διενέργεια συνοπτικού διαγωνισμού, για την «Ενιαιοποίηση συστημάτων κοινωνικής υποστήριξης και βελτίωση της προσβασιμότητας στο πολεοδομικό συγκρότημα του Βόλου», με Κωδικό ΟΠΣ  5026212 στον Άξονα Προτεραιότητας  «Υποδομές στήριξης και ανάπτυξης ανθρώπινου δυναμικού» του Ε.Π. «Περιφερειακό Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Θεσσαλίας 2014 – 2020»,  συνολικού ενδεικτικού προϋπολογισμού 51.000,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.

3. Έγκριση μελέτης με τίτλο " Προμήθεια μονάδων FCU και ανταλλακτικών για το κτίριο Σπίρερ".

4. Έγκριση μελέτης με τίτλο "Συντήρηση και επέκταση συστήματος κλιματισμού για το κτίριο Σπίρερ".

5. Έγκριση μελέτης με τίτλο " Επισκευή οργάνων παιδικών χαρών Δήμου Βόλου".

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τετάρτη, 7 Αύγουστος, 2019