47Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ  8/9/2017

Για συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 47η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τετάρτη, 13 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 13:15 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.
Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

1     Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2017.

2     Λήψη απόφασης σχετικά με την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2017.

3     Υποβολή πρακτικού αποσφράγισης οικονομικών προσφορών του Ανοιχτού Δημόσιου Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού  για "Προμήθεια με τοποθέτηση Χριστουγεννιάτικου διάκοσμου για τις ανάγκες στολισμού της πόλης, ενδεικτικού συνολικού προϋπολογισμού δαπάνης 168.640,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.".

4     Υποβολή πρακτικού του ανοιχτού δημόσιου ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την Προμήθεια πληροφοριακού συστήματος διαχείρισης στόλου οχημάτων του Δήμου Βόλου, ενδεικτικού συνολικού προϋπολογισμού δαπάνης 107.880,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.:

5     Υποβολή πρακτικού ελέγχου δικαιολογητικών κατακύρωσης του προσωρινού αναδόχου του έργου «Εργασίες Συντήρησης των Σχολείων Δήμου Βόλου έτους 2017»

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τετάρτη, 13 Σεπτέμβριος, 2017