53Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 18/12/2015

Για συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 53η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τρίτη, 22 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1 Λήψη απόφασης διάθεσης πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2015.
2 Υποβολή πρακτικού πρόχειρου διαγωνισμού (άνοιγμα δικαιολογητικών/τεχνικών προσφορών-οικονομικών προσφορών) για την προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού του Δήμου Βόλου για ένα (1) έτος.
3 Υποβολή πρακτικού διαγωνισμού (ά φάση - έλεγχος δικαιολογητικών και τεxνικών προσφορών) των ενστάσεων επί του πρακτικού (ά φάση) και της γνωμοδότησης της Επιτροπής Διαγωνισμού επί των ενστάσεων για την προμήθεια ειδών ατομικής προστασίας για τις ανάγκες των εργαζομένων του Δήμου Βόλου για ένα (1) έτος.
4 Υποβολή πρακτικών (ά φάση-άνοιγμα προσφορών-έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής, έλεγχος τεχνικών προσφορών και β φάση-άνοιγμα οικονομικών προσφορών) του πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την Προμήθεια αστικού εξοπλισμού της Δ/νσης Βιώσιμης Κινητικότητας Δήμου Βόλου.

Δ/ΝΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
5 Υποβολή πρακτικών (ά φάση-άνοιγμα προσφορών-έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής, έλεγχος τεχνικών προσφορών και β φάση-άνοιγμα οικονομικών προσφορών) του πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την προμήθεια γεωργικών μηχανημάτων του Δήμου Βόλου για το έτος 2015.
6 Υποβολή πρακτικών (ά φάση-άνοιγμα προσφορών-έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής, έλεγχος τεχνικών προσφορών και β φάση-άνοιγμα οικονομικών προσφορών) του πρόχειρου μειοδοτικού διαγωνισμού για την προμήθεια φυτών του Δήμου Βόλου για τα έτη 2015-2016.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΓΙΟΣ

Τρίτη, 22 Δεκέμβριος, 2015