57Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 27/10/2017

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 57η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τετάρτη, 1 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης ανατροπής ανάληψης υποχρέωσης
2. Λήψη απόφασης για την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2017.
3. Λήψη απόφασης σχετικά με την "Κατάρτιση όρων διεξαγωγής δημοπρασίας για την εκμίσθωση του Κοινοτικού Καταστήματος Γλαφυρών Δ.Ε. Ν. Ιωνίας"
4. Λήψη απόφασης σχετικά με την Κατάρτιση όρων διεξαγωγής δημοπρασίας για εκμίσθωση δημοτικού καταστήματος στην Τοπική Κοινότητα Αγίου Λαυρεντίου της Δ.Ε. Αρτέμιδας
5. Υποβολή Β΄ Πρακτικού του διαγωνισμού για την Προμήθεια ηλεκτρονικών υπολογιστών - εκτυπωτών & πολυμηχανημάτων για τις ανάγκες του Δήμου Βόλου έτους 2017, σύμφωνα με την υπ΄ αριθμ. 61511/21-7-2017 διακήρυξη του Δήμου Βόλου
6. Διαμόρφωση προϋπολογισμού του Δήμου Βόλου, έτους 2018 έπειτα από την ενσωμάτωση του σχεδίου προϋπολογισμού της αριθμ. 491/2017 Απόφασης της Οικονομικής Επιτροπής στην ηλεκτρονική βάση δεδομένων του ΥΠΕΣ.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Τετάρτη, 1 Νοέμβριος, 2017