59Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 15/10/2018

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 59η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Παρασκευή, 19 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 13:00 στο  Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για την έγκριση σχεδίου οικονομικού προϋπολογισμού του Δήμου για το  έτος 2019.

2. Λήψη απόφασης σχετικά με την έγκριση της τροποποιημένης μελέτης και την επανακατάρτιση των όρων διακήρυξης για την διενέργεια συνοπτικού διαγωνισμού για την  «Προμήθεια ανταλλακτικών και αναλώσιμων μεταφορικών μέσων Δήμου Βόλου»,  συνολικού ενδεικτικού προϋπολογισμού 70.163,66€ (εβδομήντα χιλιάδων εκατόν εξήντα  τριών ευρώ και εξήντα έξι λεπτών) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .

ΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

3. Λήψη απόφασης για τον εξώδικο συμβιβασμό επί του αιτήματος του κ. Νικολάου Ηλιάδη του Δημητρίου, κατοίκου Βόλου, για χρηματική ικανοποίηση λόγω ηθικής βλάβης από εργατικό ατύχημα.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρασκευή, 19 Οκτώβριος, 2018