67Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 29/11/2018

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 67η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Δευτέρα, 3 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Λήψη απόφασης για την αναμόρφωση του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2018.
2. Λήψη απόφασης για την αποδοχή δωρεάς της Τράπεζας Eurobank για την ενίσχυση των εκδηλώσεων στην περίοδο των Χριστουγέννων 2018.
3. Λήψη απόφασης για απαλλαγή υπολόγου και έγκριση απόδοσης λογαριασμού.
4. Υποβολή Πρακτικού αποσφράγισης οικονομικής προσφοράς και ανάδειξη προσωρινού αναδόχου του Συνοπτικού Διαγωνισμού, για “Προμήθεια ανταλλακτικών και αναλώσιμων μεταφορικών μέσων του Δήμου Βόλου" ενδεικτικού συνολικού προϋπολογισμού δαπάνης 70.163,66 ευρώ .
5. Λήψη απόφασης σχετικά με την «Έγκριση των δαπανών και των δικαιολογητικών που πληρώθηκαν από την πάγια προκαταβολή του υπαλλήλου Μαρίτση Επαμεινώνδα».
6. Έγκριση πρακτικών δημοπρασίας της 29/11/2018 για την εκποίηση χρησιμοποιημένων αποβλήτων ηλεκτρικών στηλών (ΗΣ) και Συσσωρευτών.

7. Έγκριση μελέτης με τίτλο “Προμήθεια καθισμάτων αθλητικών εγκαταστάσεων”.
8. Έγκριση μελέτης με τίτλο “ Εργασίες καθαρισμού συντριβανιών με πιεστικό ζεστού νερού στον Δήμο Βόλου”.

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Δευτέρα, 3 Δεκέμβριος, 2018