6Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΛΟΥ

Βόλος, 1/4/2022

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΛΟΥ

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 6η ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση του Συμβουλίου της Κοινότητας Βόλου η οποία θα διεξαχθεί δια περιφοράς -σύμφωνα με την με αριθμό 643η εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών (ΑΔΑ: ΨΕ3846ΜΤΛ6-0Ρ5), με θέμα «Σύγκληση και λειτουργία των συλλογικών οργάνων των δήμων κατά το διάστημα εφαρμογής των μέτρων για την αντιμετώπιση της πανδημίας»- την Πέμπτη 7 Απριλίου 2022  και ώρα 17:00 και λήξης 19:00, με το παρακάτω θέμα ημερήσιας διάταξης.

Η αποστολή της ψήφου σας θα πραγματοποιηθεί μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail: m.papaioannou@volos-city.gr), κατά το καθορισμένο διάστημα διεξαγωγής της συνεδρίασης, (σύμφωνα με την  αριθ. 426/77233/13.11.2020 (Α.Δ.Α.: 6ΩΚΛ46ΜΤΛ6-ΥΔ4) εγκύκλιο του Υπουργείου Εσωτερικών, ειδικότερα το κεφ. 2 «Λειτουργία των οργάνων διοίκησης των δήμων»).

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

1.   Εκφορά γνώμης για την παραχώρηση της χρήσης κοινόχρηστου χώρου μπροστά στην εκκλησία του Αγίου Νικολάου, για το πασχαλινό μπαζάρ της Ελληνικής Εταιρίας Προστασίας και Αποκαταστάσεως Ανάπηρων Προσώπων-ΕΛΕΠΑΠ Βόλου από τις 9 έως και 17 Απριλίου 2022

Ο Πρόεδρος του Συμβουλίου