8Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 9/2/2017

Για συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 8η ΤΑΚΤΙΚΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Δευτέρα, 13 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 13:00 στο Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

1 Λήψη απόφασης σχετικά με την αναμόρφωση προϋπολογισμού του Δήμου Βόλου οικονομικού έτους 2017
2 Λήψη απόφασης σχετικά με την έγκριση δαπανών και διάθεση πιστώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου οικονομικού έτους 2017

3 Λήψη απόφασης επανακατάρτισης των όρων και σύνταξη της διακήρυξης του έργου "Μετατροπή του Εκθεσιακού-Αθλητικού Κέντρου σε συνεδριακό Κέντρο"
4 Λήψη απόφασης σε συμμόρφωση με την υπ'αριθμ.53/16 απόφαση της Επιτροπής του άρθρου 152 του Ν.3463/06 με την οποία ακυρώθηκε η 165/16 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής