45Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΒΟΛΟΣ 20/12/2013

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην 45η ΕΚΤΑΚΤΗ Δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου 2013 και  ώρα 14:30 στο  Δημαρχείο Βόλου , με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης.

Το έκτακτο της σύγκλησης της συνεδρίασης σύμφωνα τις διατάξεις του άρθρου 67 παρ. 5 του Ν. 3852/2010 οφείλεται στην αναγκαιότητα άμεσης προώθησης της διαδικασίας στα πλαίσια της διασφάλισης και προστασίας της δημόσιας υγείας.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΜΑΤΟΣ

2    Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών και κατάρτιση όρων διακήρυξης για τη διενέργεια νέου ενιαίου διεθνούς ανοικτού μειοδοτικού διαγωνισμού για την προμήθεια υγρών καυσίμων κίνησης (πετρελαίου κίνησης και αμόλυβδης βενζίνης), πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες του Δήμου Βόλου, της ΔΕΥΑΜΒ, του ΔΟΕΠΑΠ- ΔΗΠΕΘΕ, της ΚΕΚΠΑ -ΔΙΕΚ, της Αθμιας & Βθμιας Σχολικης Επιτροπής και λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Βόλου και της ΔΕΥΑΜΒ, ενδεικτικού προϋπολογισμού 1.804.497,22€ (ΦΠΑ συμπεριλαμβανομένου)

ΗΛΙΑΣ Β. ΞΗΡΑΚΙΑΣ

Παρασκευή, 20 Δεκέμβριος, 2013