ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΤΙΣ Δ.Ε. ΑΓΡΙΑΣ – ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ – ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ

Πληροφορίες: Μεταφτσής Αλέκος

Τηλέφωνο: 2421080959

FAX: 24210 80344

Email: metaftsis@volos-city.gr

Βόλος 14 - 05 -2015

Αρ. Πρωτ. 44524

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Η Δ/νση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης του Δήμου προτίθεται να αναθέσει εργασία καθαρισμού κοινόχρηστων χώρων στις Δημοτικές Ενότητες ( Αγριάς – Αρτέμιδας – Αγχιάλου).

Στις εργασίες περιλαμβάνεται η αποκομιδή και η μεταφορά εστιών από τους κοινόχρηστους χώρους των Δ. Ε. στο ΧΥΤΑ Βόλου.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι που διαθέτουν :

α. JCB

β. Φορτηγά 12-14 Μ3

όπως καταθέσουν ενσφράγιστες προσφορές που θα αφορούν ημερομίσθιο ( 8 ωρης εργασίας).

Η δαπάνη θα ανέλθει στο ποσό των 5.000,00 συμπεριλαμβανομένου το Φ.Π.Α.

Το κόστος της εν λόγω εργασίας θα βαρύνει τον κωδικό 20-6275.008 (Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων Περιφερειακών Δημοτικών Ενοτήτων).

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν ενσφράγιστες οικονομικές προσφορές στη Διεύθυνση Καθαριότητας (γραφείο Αντιδημάρχου) στο αμαξοστάσιο του Δήμου Βόλου έως τη Δευτέρα 18 Μαίου και ώρα 11:00 π.μ.

O ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ