Η Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΡΟΤΙΘΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΔΥΟ (2) ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

Πληροφορίες:Μεταφτσής Αλέξανδρος

Τηλέφωνο: 2421080959

FAX: 24210 80344

Βόλος  29 - 09 -2015

Αρ. Πρωτ.93786

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Η  Δ/νση  Καθαριότητας  και Ανακύκλωσης του Δήμου προτίθεται να προμηθευτεί δύο (2) Φωτογραφικές μηχανές .

Χαρακτηριστικά Φωτογραφικών μηχανών

α)    Ανάλυση βίντεο : 720ρ

β)   Οπτικό ζουμ : 8χ

γ)   Τύπος αισθητήρα : Super HAD CCD

δ)   Ανάλυση σε Megapixels: 20 megapixel

ε)   Ευαισθησία στο φως : Ναι

στ) Μέγεθος αισθητήρα : 7.76mm

Στην Έρευνα αγοράς να αναφέρονται τα παρακάτω:

1) Στοιχεία για Εγγύηση, σέρβις και ανταλλακτικά

2) Χρόνος εγγύησης μηχανών.

3) Με την κατάθεση της προσφοράς ο προμηθευτής πρέπει να προσκομίζει Τεχνικά φυλλάδια (prospectus) στα ελληνικά  με αναλυτικά  περιγραφικά χαρακτηριστικά  των  μηχανών .

4)  Η επιλογή των μηχανών θα γίνει με  Αξιολόγηση της Γνωμοδοτικής Επιτροπής  με βάση τα κριτήρια επιλογής που θέτει η Υπηρεσία και τα χαρακτηριστικά των μηχανών, ώστε να εκπληρώνουν το σκοπό για τον οποίο προορίζονται.

Το κόστος της εν λόγω εργασίας  θα βαρύνει τον κωδικό 20-7135.007 (Λοιπό εξοπλισμό) και δεν πρέπει να ξεπερνά το ποσό των ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ ΕΥΡΩ ( 300 €) με Φ.Π.Α.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν ενσφράγιστες οικονομικές προσφορές στη Διεύθυνση Καθαριότητας στο αμαξοστάσιο του Δήμου Βόλου έως την Παρασκευή 02-10-2015   και ώρα  12:00 π.μ.

Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ

ΜΕΤΑΦΤΣΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ