ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ ΜΑΡΑΘΟΥ, ΚΡΙΘΑΡΙΑΣ, ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ  ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ

Πληροφορίες: Μεταφτσής Αλέκος

Τηλέφωνο: 2421080959

FAX: 24210 80344

Email: metaftsis@volos-city.gr

Βόλος  21 - 07 -2015

Αρ. Πρωτ. 69772

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Η  Δήμος Βόλου   προτίθεται να αναθέσει εργασία  καθαρισμού κοινόχρηστων χώρων στους οικισμούς Μάραθου, Κριθαριάς, Αγίου Γεωργίου Κυνηγών και Μεγάλης Βελανιδιάς της Δημοτικής Ενότητας Αγχιάλου.

Η παραπάνω  εργασίες περιλαμβάνει  την  αποκομιδή και τη μεταφορά εστιών από τους κοινόχρηστους χώρους  των οικισμών της  Δημοτικής Ενότητας Αγχιάλου στο Χώρο Υγειονομικής  Ταφής  Απορριμάτων ( ΧΥΤΑ ).

Ο καθαρισμός μπορεί να πραγματοποιηθεί με μηχανικά ή άλλα μέσα.

Το ύψος του ενδεικτικού προϋπολογισμού δεν θα ξεπεράσει το ποσό των 1800 ευρώ  συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και θα πιστωθεί στον ΚΑ 20-6275.008 ( Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων Περιφερειακών Δημοτικών Ενοτήτων).

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν ενσφράγιστες οικονομικές προσφορές

στη Διεύθυνση Καθαριότητας ( γραφείο  Αντιδημάρχου )  στο αμαξοστάσιο του Δήμου Βόλου έως την Τετάρτη   22  Ιουλίου   και ώρα  11:00 π.μ.

Ο Προϊστάμενος  του Γραφείου

Μεταφτσής  Αλέξανδρος