ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ ΜΑΡΑΘΟΥ, ΚΡΙΘΑΡΙΑΣ, ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ Πληροφορίες: Μεταφτσής Αλέκος Τηλέφωνο: 2421080959 FAX: 24210 80344 Email: metaftsis@volos-city.gr
|
Βόλος 21 - 07 -2015 Αρ. Πρωτ. 69772
|
ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ
Η Δήμος Βόλου προτίθεται να αναθέσει εργασία καθαρισμού κοινόχρηστων χώρων στους οικισμούς Μάραθου, Κριθαριάς, Αγίου Γεωργίου Κυνηγών και Μεγάλης Βελανιδιάς της Δημοτικής Ενότητας Αγχιάλου.
Η παραπάνω εργασίες περιλαμβάνει την αποκομιδή και τη μεταφορά εστιών από τους κοινόχρηστους χώρους των οικισμών της Δημοτικής Ενότητας Αγχιάλου στο Χώρο Υγειονομικής Ταφής Απορριμάτων ( ΧΥΤΑ ).
Ο καθαρισμός μπορεί να πραγματοποιηθεί με μηχανικά ή άλλα μέσα.
Το ύψος του ενδεικτικού προϋπολογισμού δεν θα ξεπεράσει το ποσό των 1800 ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και θα πιστωθεί στον ΚΑ 20-6275.008 ( Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων Περιφερειακών Δημοτικών Ενοτήτων).
Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν ενσφράγιστες οικονομικές προσφορές
στη Διεύθυνση Καθαριότητας ( γραφείο Αντιδημάρχου ) στο αμαξοστάσιο του Δήμου Βόλου έως την Τετάρτη 22 Ιουλίου και ώρα 11:00 π.μ.
Ο Προϊστάμενος του Γραφείου
Μεταφτσής Αλέξανδρος