ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ (ΠΡΩΙΝΟΥ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ 4/2/2013

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
Πληρ. : Μ. Σπανού
Τηλ.: 24213-50174

ΕΡΕΥΝΑ  ΑΓΟΡΑΣ

Θέμα: Διατροφική κάλυψη (πρωινού) για τους φιλοξενούμενους συμμετέχοντες  στις αποκριάτικες εκδηλώσεις συνολικά του Δήμου Βόλου 2013

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε έγγραφες κλειστές προσφορές στο γραφείο Προμηθειών του Δ. Βόλου (Πλατ. Ρ. Φεραίου) έως την Τετάρτη 13- 3- 2013 και ώρα 12η μεσημβρινή. (τηλ. για συνεννόηση: 24213-50174)

Στο πλαίσιο της φιλοξενίας  των καλλιτεχνικών ομάδων  που πρόκειται ο Δήμος Βόλου να φιλοξενήσει προκειμένου να συμμετέχουν στις αποκριάτικες εκδηλώσεις θα χρειαστούμε  :

• 7 πρωινά  για τους Ινδονησίους για τις 15 Μαρτίου.
  • 40 πρωινά για τους Ινδονησίους για τις 16 Μαρτίου.
  • 40 πρωινά για τους Ινδονησίους και Κουβανούς για τις 17  Μαρτίου.
  • Σέρβις για 250 άτομα για την Ινδονησιακή κουζίνα που θα πραγματοποιηθεί στην Π. Ηλεκτρική στις 16 Μαρτίου και θα προσφερθεί στο κοινό με μενού που θα παρασκευάσουν οι ίδιοι οι Ινδονήσιοι.

Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε συμπληρωματική πληροφορία

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ