ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ 10_7_2012

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B ΄ΒΑΘΜΙΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ
Διεύθυνση:
Νικομηδείας 2
Τ.Κ. : 38446
Αρμόδιος : ΚΤΕΝΑΣ ΠΑΡΙΣΗΣ
Τηλέφωνο : 2421028517
Fax : 2421028519

Βόλος 09/07/2012
                                                                 Αρ. Πρωτ: 674

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Πρόσκληση για κατάθεση προσφορών για μεταφορά βιβλίων στα Γυμνάσια και Λύκεια του Δήμου Βόλου.

Σας γνωρίζουμε ότι η Σχολική Επιτροπή Β΄/θμιας Εκπ/σης του Δήμου Βόλου πρόκειται να προβεί στη μεταφορά των σχολικών βιβλίων από τις αποθήκες που βρίσκονται στην περιοχή του εμπορικού λιμανιού Βόλου προς τα Γυμνάσια και Λύκεια του Δήμου Βόλου.
Για να γίνουν δεκτές οι προσφορές θα πρέπει τα μεταφορικά μέσα να έχουν τα εξής χαρακτηριστικά :
-Υδραυλική πόρτα ή γερανάκι (παπαγαλάκι)
- Παλετοφόρο
- Ανάλογες διαστάσεις ώστε να είναι δυνατή η διέλευσή του από τις αυλόπορτες των σχολείων

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε εσώκλειστη προσφορά με τιμή ανά δρομολόγιο έως την Τρίτη 17/07/2012 και ώρα 11.00 π.μ. στα γραφεία της σχολικής επιτροπής, Νικομήδειας 2 (κτίριο Μεταξουργείου)

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ