ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΕΝΔΥΣΗΣ

Πληροφορίες:Αλ. Μεταφτσής
Τηλέφωνο: 2421080959
FAX: 2421080344
Email:grkinisis@volos-city.gr                                                                   Βόλος 13/6/2013
                                                                                                        Αρ. Πρωτ:68879/ΔΚ1322

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Το γραφείο πολιτικής προστασίας του Δήμου στα πλαίσια της ετοιμότητας για την αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών, ενδιαφέρεται για τη προμήθεια των παρακάτω περιγραφόμενων ειδών:

•  20 ζεύγη μποτάκια ασφαλείας S5, 100% αδιάβροχα, με ελαστική σόλα και περιμετρικά PVC.
  •  20 αδιάβροχα – αντιανεμικά μπουφάν από fleece και faslon, χρώματος πορτοκαλί με μπλέ ρουά, με αντανακλαστικές ταινίες σε πλάτη-στήθος-χέρια, με αποσπώμενη κουκούλα και με φερμουάρ στη περιοχή της μασχάλης

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν ενσφράγιστες οικονομικές προσφορές στη Διεύθυνση Καθαριότητας (γραφείο Διευθυντή) του Δήμου Βόλου έως την Τετάρτη 19 Ιουνίου 2013 και ώρα 13:00 π.μ.

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΛΙΟΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΠΕ6/Β