ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ                                                                                       Βόλος 5/03/2014
ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ                                                                                            Αριθ.Πρωτ: 25102
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Ταχ. Δ/νση : Μικρασιατών 81
Κτίριο Σπίρερ
Τ.Κ.38221
Τηλ : 2421350892
Πληροφορίες : κα Εύη Καραϊσκου

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Στο πλαίσιο της απόφασης 107/2014 του Δημοτικού Συμβουλίου για συμμετοχή δύο στελεχών της Διεύθυνσης Προγραμματισμού Αειφόρου Ανάπτυξης και Νέων Τεχνολογιών του Δήμου Βόλου σε ευρωπαϊκό συνέδριο στην Κύπρο, ζητούμε προσφορές για την έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων με επιστροφή, με απευθείας πτήση, χειραποσκευή και αποσκευή, για δύο άτομα για τις παρακάτω ημερομηνίες:

Θεσσαλονίκη – Λάρνακα: 26/03/2014

Λάρνακα – Θεσσαλονίκη: 29/03/2014

Το κόστος θα βαρύνει τον κωδικό 70-6422.201 που αφορά οδοιπορικά έξοδα και αποζημίωση μετακινούμενων υπαλλήλων της Διεύθυνσης Προγραμματισμού, Αειφόρου Ανάπτυξης και Νέων Τεχνολογιών
Έγγραφες κλειστές προσφορές θα δέχεται το Τμήμα Προμηθειών του Δήμου Βόλου (Πλατεία Ρ.Φεραίου) μέχρι την Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014, ώρα 12.00 μ.μ.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ