ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΔΥΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟ ΡΟΣΤΩΒ ΤΟΥ ΝΤΟΝ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

Πληροφορίες:  2421350276
   Βόλος, 21/8/2014

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ζητούνται προσφορές για τη συμμετοχή του Δήμου Βόλου στις πανηγυρικές εκδηλώσεις της αδελφοποιημένης πόλης του Ροστώβ του Ντόν της Ρωσίας  και συγκεκριμένα στην  έκδοση δυο  αεροπορικών εισιτηρίων μετά επιστροφής με προορισμό το Ροστώβ του Ντον της Ρωσίας   με τις προσφερόμενες αεροπορικές πτήσεις και την έκδοση της αντίστοιχης βίζας.  Αναχώρηση από το αεροδρόμιο «Μακεδονία» της Θεσσαλονίκης ή εναλλακτικά από το "Ελευθέριος Βενιζέλος" στις 19/9/2014 με προορισμό το Ροστώβ  και επιστροφή από εκεί  στις 22/9/2014 με προορισμό την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη.

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο Γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου κλειστές προσφορές έως τις 25/8/2014, ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:00 μ.μ.

Από το Τμήμα  Δημοσίων Σχέσεων