ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΔΥΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗΝ ΜΟΣΧΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΜΟΝΗ ΤΟΥΣ 6_3_2012

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

Πληροφορίες: Μ. Σπανού
Τηλέφωνο: 2421350173-4
                                                                                   Βόλος, 5/3/2012

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ζητούνται προσφορές για την παρακάτω δραστηριότητα του Τμήματος Επικοινωνίας και Δημοσίων Σχέσεων που συγκεκριμένα αφορά στη συμμετοχή του Δήμου Βόλου στη διεθνή έκθεση τουρισμού "ΜΙΤΤ 2012" της Μόσχας (21-24.3.2012): α) στην έκδοση δυο αεροπορικών εισιτηρίων μετά επιστροφής με προορισμό την Μόσχα με τις προσφερόμενες αεροπορικές πτήσεις. Αναχώρηση από το αεροδρόμιο "Μακεδονία" της Θεσσαλονίκης ή εναλλακτικά από το "Ελευθέριος Βενιζέλος" στις 20/3/2012 με προορισμό την Μόσχα και επιστροφή από εκεί στις 24/3/2012 με προορισμό την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη καθώς και την έκδοση μιας βίζας β) στην κράτηση ξενοδοχείου (κατά προτίμηση κεντρικού -κοντά σε στάση του μετρό) για τη διαμονή δυο ατόμων κατά την 20η, 21η, 22η και 23η Μαρτίου 2012 στη Μόσχα (περισσότερες λεπτομέρειες για τη διεύθυνση του εκθεσιακού χώρου στη Μόσχα: http://mitt.ru/home/visitors/accomodation.aspx)
Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο Γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου κλειστές προσφορές έως τις 9 / 3/ 2012, ημέρα Πέμπτη και ώρα 14:00 μ.μ.

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ
                                        ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ