ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ ΓΑΛΑΝΗ, ΣΤΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙ 7_6_2012

Δ/ΝΣΗ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΩΝ

Ημερομηνία:
7/6/2012
                                                                     Αρ. πρωτ.: 3244

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Για τις ανάγκες λειτουργίες του Μουσειακού Χώρου στο παραδοσιακό ελαιοτριβείο Γαλάνη, στο Παλιούρι ο Δήμος Βόλου προτίθεται να εκτυπώσει εκθετικές επιφάνειες με τις εξής προδιαγραφές:
Διάσταση: 2 x 3 m
Υλικό: PVC 3mm
Εκτύπωση: έγχρωμη
Τεμάχια: δύο (2)
   Τοποθέτηση στο χώρο του ελαιοτριβείου στο Παλιούρι με αποστάτες στον πέτρινο τοίχο του κτηρίου

Παρακαλούμε να αποστείλετε τις προσφορές σας (σε κλειστό φάκελο) έως την Τρίτη 12 Ιουνίου 2012 και ώρα 12:00 στο Τμήμα Προμηθειών του Δήμου Βόλου. Τηλ. επικοινωνίας: 2421350103, Ντίνα Φώτου.
   Διευκρινήσεις για τεχνικά θέματα: 2421039644, Γεωργία Ξανθοπούλου.

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ
ΑΙΓΛΗ ΔΗΜΟΓΛΟΥ