ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΓΙΓΑΝΤΟΑΦΙΣΩΝ ΚΑΙ Β) ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΦΙΣΩΝ Β5 25_7_2012

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
Πληροφ. :
Μαρία Σπανού
Τηλεφ. : 24213-50174

Βόλος,
24/7/2012

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Στο πλαίσιο της Ημέρας της Πόλης και την ευαισθητοποίηση του κοινού, που αφορά στις μειωμένες τιμές σε καφέ, ποτό και φαγητό που θα προσφέρονται από τα εστιατόρια, καφέ και μπαρ στο σύνολο του ενιαίου Δήμου Βόλου, από τις 10 Ιουλίου και κάθε Τρίτη, πρωτοβουλία που ανέλαβε ο Δήμος Βόλου σε συνεργασία με τον Σύλλογο Καταστηματαρχών Εστίασης και Διασκέδασης Ν. Μαγνησίας, δίνοντας κίνητρο στους πολίτες και τους επισκέπτες της πόλης, ώστε να διασκεδάσουν χωρίς να ξοδέψουν πολλά, συμβάλλοντας ταυτόχρονα στην οικονομική αναζωογόνηση της περιοχής, για το σκοπό αυτό, ζητείται προσφορά για α) εκτύπωση και τοποθέτηση γιγαντοαφισών που θα επενδύσουν ένα αστικό λεωφορείο της πόλης για όσο χρόνο διαρκέσει το πρόγραμμα β) εκτύπωση και τοποθέτηση αφισών Β5 που θα τοποθετηθούν σε 49 αστικά λεωφορεία για τη διακίνηση της παραπάνω πληροφορίας. Η εκτύπωση (οκταχρωμία) θα γίνει σε αυτοκόλλητο βινίλιο, σε ψηφιακή εκτύπωση. Η μέριμνα της όλης καμπάνιας θα είναι του Αστικού ΚΤΕΛ (πληροφορίες Μ. Σπανού 2421350173-4)
   Παρακαλούμε να δώσετε οικονομικές προσφορές εσώκλειστες στο γραφείο Προμηθειών του Δ. Βόλου (πλατεία Ρ. Φεραίου) έως την Παρασκευή 27/7/2012 και ώρα 10.00 π.μ.

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ