ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟΥ

Τηλέφωνο : 24213 50190

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟΥ

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε κλειστές έντυπες προσφορές για την ενοικίαση – χρήση αερόστατου διαφημιστικού που θα χρησιμοποιηθεί για τη διαφημιστική προβολή (promotion) της εκδήλωσης για την Τελετή Φωταγώγησης της πόλης του Βόλου στις 28 ή τις 29 Νοεμβρίου 2017 (θα εξαρτηθεί από τις καιρικές συνθήκες). Συγκεκριμένα, το «μπαλόνι» του αερόστατου θα πρέπει να έχει συνολικά επιφάνεια 60 τ.μ. ώστε να αναρτηθούν τα διαφημιστικά μπάνερ του Δήμου Βόλου (30 τμ. ανά πλευρά του αερόστατου), να συνοδεύεται από το κατάλληλο προσωπικό για τις πτήσεις και την προσγείωση και απογείωσή του και στην τιμή να συμπεριλαμβάνεται το κόστος καυσίμων, προκειμένου η πτήση να διαρκέσει τουλάχιστον δύο ώρες. Η πτήση του αερόστατου θα πραγματοποιηθεί επί της παραλίας (άνωθεν του θαλάσσιου χώρου) από την περιοχή των Πευκακίων έως την παραλία (ύψος Πανεπιστημίου Θεσσαλίας).

Η κατάθεση των προσφορών πραγματοποιείται στο Τμήμα Επικοινωνίας, Δημοσίων και Διεθνών Σχέσεων του Δήμου Βόλου έως την Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 12.00π.μ..

Πληροφορίες: Τηλ. 24213 50190, email: dimosvoloupr@gmail.com

Η προϊσταμένη του Τμήματος