ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΧΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ (ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ)

ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
Πληροφορίες: Αιμ. Κραβαρίτη
Τηλέφωνο: 24213 50190

Βόλος 6 Ιουλίου 2017
Αρ. πρωτ. 74959

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Για την ηχητική κάλυψη εκδήλωσης για την Παγκόσμια Ημέρα Ηλικιωμένων στην Πλατεία Ρήγα Φεραίου (Δημαρχείου)

Για τη διεξαγωγή μουσικής εκδήλωσης που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2017 στην Πλατεία Ρήγα Φεραίου (μεταξύ «Θεόφιλου» και Δημαρχείου) για 1.100 άτομα καθήμενα σε τραπέζια, ζητούνται οικονομικές προσφορές που αφορούν:
- Την ηχητική και φωτιστική κάλυψη του μουσικού σχήματος και ηχεία για τους ακροατές που θα καλύπτουν το χώρο μεταξύ Δημαρχείου – ΚΑΠΗ Δήμου Βόλου (Θεόφιλος).
- Τη φωτιστική ενίσχυση του συνόλου του χώρου της εκδήλωσης προκειμένου να κινούνται με ασφάλεια οι ηλικιωμένοι στο χώρο.
- Τις αμοιβές και τις ασφαλιστικές εισφορές των μουσικών που θα συμμετάσχουν (5 μελής τουλάχιστον ορχήστρα για παραδοσιακά και λαϊκά κομμάτια με τη συμμετοχή κλαρίνου και τραγουδιστών).

Οι προσφορές με τιμές στις οποίες θα πρέπει να συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ (σε σφραγισμένους φακέλους), κατατίθενται στο Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων του Δήμου Βόλου (1ος όροφος Δημαρχείου) από 06/09/2017, ημέρα Τετάρτη έως και τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 12:00 μ.μ.

Η Προϊσταμένη του Τμήματος Επικοινωνίας,
Δημοσίων & Διεθνών Σχέσεων